a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
a

O NAS

Leśne Szumisie I Klub Dziecięcy – Żłobek, Leśne Szumisie ll Klub Dziecięcy – Żłobek i Przedszkole są miejscami szczególnymi dla naszych wychowanków, którzy właśnie tutaj przeżywali swoje pierwsze zabawy z rówieśnikami, poznając jednocześnie otaczający ich świat. Świat, który sami współtworzą i odkrywają.

W domowym, ale i bajkowym wnętrzu nasi podopieczni uczestniczą w zróżnicowanym programie zabaw kreatywnych, od mini warsztatów kulinarnych i ogrodniczych, poprzez aktywności ruchowe, po szereg zajęć artystycznych i sensorycznych. Co więcej, od najmłodszych lat życia, dzieci uczą się pracy i funkcjonowania w grupie, co ma niebagatelne znaczenie w procesie socjalizacji.

W naszym świecie nie ma miejsca na nudę! Dzieci uwielbiają podróże, te małe i te duże. Gdy tylko aura za oknem napawa optymizmem, wyruszamy z dziećmi na wycieczki lub inne aktywności poza klubem dziecięcym – żłobkiem i przedszkolem.

Opiekę nad dziećmi sprawują nasi zaufani nauczyciele i ciocie w klubie dziecięcym – żłobku. Na piątkę dzieciaczków przypada jeden opiekun (klub dziecięcy – żłobek).

W naszym klubie dziecięcym – żłobku opiekujemy się maluchami w wieku od 1 do 3 lat. Najmłodsze dzieci bawią się razem ze starszakami, przez co rozwój jest obopólny. Przez wzajemną obserwację, młodsze dzieci nabywają nowych umiejętności i doświadczenia, starsi natomiast uczą się empatii.

Domowe podejście i ciepła atmosfera, to kluczowe wartości, jakimi kierujemy się w naszej placówce. Bezpieczeństwo dzieci to nasz największy priorytet, a dobry kontakt i wspaniała współpraca z rodzicami, sprawiają, że maluchy uwielbiają wracać do naszego świata!